Dôležité upozornenie

Dňa 31.1.2021 ukončí nacas.sk svoju prevádzku. Po tomto dátume sa už nebude možné objednať k lekárovi pomocou nacas.sk. Pre objednanie sa k lekárovi po termíne 31.1.2021, kontaktujte prosím svojho ošetrujúceho lekára.

Všetky Vaše osobné údaje budú automaticky a nezvratne zmazané podľa zmluvy o poskytovaní služby a ochrane osobných údajov dňa 31.1.2021.

Prajeme Vám všetko najlepšie do nového roku 2021 !

Naši naj lekári

MUDr. Šárka Bezáková

Foniatrická ambulancia

MUDr. Šárka Bezáková

Tatranské Námestie 4914/8, Poprad

MUDr. Marian Korčok

Interná ambulancia

Interná a diabetologická ambulancia

Sládkovičova 43/9 43/9, Krupina

Viliam Bedeč

Poradňa zdravia

Testovacia ambulancia

Ondavská 12, Bratislava

Články našich lekárov

Richard Lago 14.04.2017
  • Výnimočné služby

Ak ste sa rozhodli zmeniť svojho stomatológa alebo hľadáte nového zubára radi vás u nás privítame a budeme robiť všetko pre vašu spokojnosť.

MUDr. Viera Murcková 14.04.2017
  • Zdravie z prírody

Akupunktúra je medicínska disciplína, ktorá je v histórii medicíny najčastejšie používaným liečebným postupom overeným na nespočetnom množstve klinických pokusov, mnohých overených vedeckou a klinickou medicínou.

MUDr. Viera Murcková 14.04.2017
  • Duševné zdravie

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zložky, získavané z rastlín. Oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly, či vyvolať silný emotívny zážitok. Použitie esenciálnych olejov však siaha ďaleko za hranice využitia ich vône.

Habib Narwan 14.04.2017
  • Praktické informácie

Chudnutie má význam jedine vtedy, pokiaľ sú úbytky hmotnosti trvale udržiavané. Takýto trvalý efekt môže zaručiť jediná vec na svete a to je trvalá zmena životosprávy a uvedomelý manažment svojej vlastnej telesnej hmotnosti.