Všetky články

Aromaterapia
Dátum: 14.04.2017
  • Duševné zdravie

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zložky, získavané z rastlín. Oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly, či vyvolať silný emotívny zážitok. Použitie esenciálnych olejov však siaha ďaleko za hranice využitia ich vône.

Esenciálne oleje

Majú uzdravujúce účinky a od nepamäti sa využívajú pri mnohých ochoreniach a zdravotných problémoch. Certifikované čisté 100% prírodné oleje sú vhodné pre každú vekovú kategóriu.-doplním ďaľšie informácie o rôznych olejoch.

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zložky, získavané z rastlín. Oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly, či vyvolať silný emotívny zážitok. Použitie esenciálnych olejov však siaha ďaleko za hranice využitia ich vône.

Ako funguje aromaterapia?

Schopnosť esenciálnych olejov vplývať na myseľ i na telo z nich robí skutočne jedinečné terapeutické činitele.  Tri vlastnosti olejov, spolupracujúce v harmónii, dávajú aromaterapii široký záber jedinečných zdravotných benefitov: emocionálnych, fyzických a mentálnych.

CPTG®, certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy sú silnými agentmi pre prirodzené zdravie kvôli svojej:

  • Vôni, prostredníctvom ktorej sa sila aromateckých molekúl dostáva priamo centrálnych častí mozgu, kde ovplyvňujú uvoľňovanie hormónov a neurotransmiterov, posilňuje imunitný systém a vyvažuje telesné systémy. Vôňa môže mať priamy vplyv na vaše emócie a pamäť, a umožňuje aromaterapii, aby mala silný účinný vplyv na skoro každý aspekt nášho zdravia.
  • Chémia a aktivita aromatických molekúl na bunky tela. V esenciálnych olejoch je približne 3,000 známych chemických zložiek, z ktorých všetky majú vedecky zdokumentované terapeutické činnosti.
  • Frekvencia umožuje olejom, aby doslova zvýšili energetické úrovne vášho tela, podporujú imunitu a lepšiu úroveň celkového zdravia.

Čo je to Technika AromaTouch™?

Technika AromaTouch™ revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to silná, neinvazívna aplikácia CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela.

V podstate, AromaTouch je jemná masážna metóda, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Môže sa vykonávať rôznymi spôsobmi, so skoro všetkými kombináciami olejov, v závislosti od potrieb, ktoré riešime. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách , ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov, a popdporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu.

Vo všeobecnoati Technika AromaTouch™ spočíva v tom, že kvapneme CPTG®, certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy pozdĺž chrbticou vo výške asi šesť palcov, potom zapacujeme oleje do pokožky pohybmi hore chrbtom a nakoniec aplikáciou masáže a stimulácie chodidiel.

<w locked="false" semihidden="true" unhidewhenused="true" name="ind